Sigma si s Duklou poradila, dvakrát udeřil Kliment - OLOMOUC.CZ

Pondělí 23. září 2024, svátek má Berta, venku je 8.8 °C

Sigma si s Duklou poradila, dvakrát udeřil Kliment

22.9.2024

Další tři body získali fotbalisté SK Sigma Olomouc. V domácím utkání 9. kola Chance ligy porazili po dvou gólech Jana Klimenta Duklu Praha 2:1. Hanáci hráli od 8. minuty v deseti bez vyloučeného stopera Adama Dohnálka, hosté pak byli v deseti na celý druhý poločas.

SK Sigma Olomouc – FK Dukla Praha 2:1 (1:0)

Branky: 1. a 59. Kliment – 74. Řezníček. Rozhodčí: Kotala – Hurych, Kotík. ŽK: Pokorný, Mikulenka, Chvátal, Kliment, Dele – Hašek, Peterka, Zeronik. ČK: 8. Dohnálek – 45. Lichý. Diváci: 3387.

SK Sigma: Stoppen – Chvátal, Dohnálek, Pokorný, Sláma –Mikulenka (46. Fiala), Breite (8. Král), Langer (70. Spáčil), Zorvan, Vodháněl (70. Dele) – Kliment (89. Muritala). Trenér Tomáš Janotka.

Dukla Praha: Hruška – Vondrášek (84. Moulis), Hašek, Peterka, Ludvíček (46. Zeronik) – Šebrle (73. Douděra), Kozma, Lichý, Ambler – Matějka – Mešanović (61. Řezníček). Trenér Petr Rada.

Restaurace U Macků

Katalog firem » Restaurace, stravování » Restaurace

Klasická restaurace v blízkosti baziliky Navštívení Panny Marie a zoologické zahrady. Domácí česká kuchyně i speciality. Denní menu. Na čepu 5 druhů piva a točené nealkoholické pivo. N...